Veliko iznenađenje priredila je Mladost iz Sigeca koja je u 9. kolu 1. ŽNL na domaćem terenu svladala vodeću momčad prvenstvene ljestvice, Bratstvo iz Kunovca. Sigećani su s 2:1 nadigrali rivale i tako osigurali važna tri boda. U prvom poluvremenu mogli smo vidjeti nekoliko vrlo zanimljivih situacija, no nedostajala je završnica pa se tako na poluvrijeme otišlo s rezultatom 0:0.

U drugo poluvrijeme bolje su ušli gosti te su u 62. minuti preko Vidakovića poveli 0:1. Odgovor gostiju nismo dugo čekali, jer već tri minute kasnije Samoščanec poravnava rezultat na 1:1. Do kraja domaćini su uspjeli preokrenuti rezultat, za to se pobrinuo Obšivač u 86. minuti koji je pogodio za veliku pobjedu domaćina 2:1.

SIGETEC: SUDAC: Mario Vecko. POMOĆNICI: Ivan Huđ i Karlo Rupčić.

STRIJELCI: 0:1 Vidaković (62), 1:1 Samoščanec (65), 2:1 Obšivač(86).

ŽUTI KARTONI- Mladost Sigetec: Heged (7), Kolman (17), Karas (45), Pakasin (63), Samoščanec (89). Bratstvo: Čuljak (59), Hajdić (84).

MLADOST SIGETEC: Karas, Bosman, Cikuš, Obšivač, Pakasin, Široki (od 74. Golubić), Samoščanec (od 92. Živko), Pakasin (od 46. Franjkić). TRENER: Mladen Vidačak.

BRATSTVO: Hiržin, Vidaković, Čuljak, Palić, Jurčić, Slijepčević, Bakran, Gudek, Bačani, Pajk (od 55. Dominović), Vidaković (od 78. Hajdić). TRENER: Dejan Zrinski.