Rukometašice Podravka Vegete trenutno borave u Poreču gdje igraju završnicu državnog Kupa. Nakon jučerašnje pobjede nad Kokom u momčadi vlada dobro raspoloženje. Najbolji pokazatelj je i današnji team building podravkinih rukometašica.
– U ovom receptu pronašlo se raznih začina, a počeli smo s motivacijom, dodali malo natjecateljskog duha, zapaprili smo ždrijebom, umiješali prstohvat dobre volje, zamutili malo adrenalina i napravili jedan odličan team building nakon polufinalne utakmice. Vjerujemo da smo ovom mješavinom dobrih emocija okupali ekipu dobrom energijom i pripremili ih za njihov posljednji izazov ove sezone – poručili su iz kluba na službenim Facebook stranicama.
Kako je to danas izgledalo, pogledajt u foto galeriji.
prigorski.hr































