Rukometašice Podravka Vegete danas su u četvrtfinalnom ogledu kupa Hrvatske pred prepunom gimnazijskom dvoranom u Koprivnici svladale najveće rivale zagrebačku Lokomotivu rezultatom 26:19. Koprivničanke su od početka utakmice nametnule svoj ritam, tako su već u 5. minuti utakmice vodile 4:1. Do kraja poluvremena Podravka je povećavala svoje vodstvo, da bi na odmor rukometašice otišle s rezultatom 11:7.

U drugome poluvremenu, domaće igračice nastavljaju s odličnom igrom. U 40. minuti Podravkašice na svojem kontu imaju pet golova razlike, rezultat je 18:13.

Koprivničanke u narednim minutama drže tempo od pet pogodaka razlike.  U 51. minuti Podravkašice dolaze do razlike od čak šest pogodaka razlike, rezultat je 22:16. Podravkašice mirno su privele kraju utakmicu držeći prednost na 5 golova razlike, utakmica na kraju završava rezultatom 26:19.