Veliku pobjedu upisala je Podravka Vegeta u  prvoj utakmici četvrtfinala EHF Kupa u Koprivnici, u kojoj su Koprivničankama u goste došle igračice Thüringera iz Njemačke. Utakmica je završila pobjedom Podravka Vegete 27:23.

Podravkašice su od početka utakmice odlično krenule. Nakon samo nekoliko minuta rezultat na semaforu bio je 4:0 za Koprivničanke. Vodstvo se povećavalo iz minute u minutu te u 15. minuti Podravka odlazi na plus sedam.

Do kraja poluvremena domaće igračice usporavaju tempo te u 26. minuti njemačke rukometašice dolaze na dva pogotka razlike. Poluvrijeme završava rezultatom 15:12.

U drugom poluvremenu igra se gol za golom sve do pod kraj utakmice. Tada Koprivničanke povećavaju tempo te u 56. minuti odlaze na četiri pogotka razlike, rezultat je 26:22.

Do kraja utakmice obje momčadi postižu po jedan pogodak, utakmica završava velikom pobjedom Podravke 27:23.