Koprivnica, ali i cijela Podravina danas je živjela uz igračice Podravka Vegeta koje su u 4. kolu EHF Lige prvakinja na domaćem terenu izgubile od HUN FTC-Rail Cargo Hungaria rezultatom 26:27. Podravkašice su tijekom cijele utakmice bile nošene gromoglasnim navijanjem domaćih navijača u grotlu koprivničke gimnazijske sportske dvorane u kojoj se tražilo mjesto više.

Podravkašice su otvorile utakmicu pogotkom nakon čega Mađarke kreću s mini serijom te odlaze na dva pogotka razlike. Takvo je stanje bilo do osme minute kada Podravkašice izjednačuju na 4:4 i nakon toga dolaze u vodstvo.

Tri minute prije kraja prvog poluvremena Podravka je vodila 13:12, a na predah se odlazi s rezultatom 15:14 za Podravku. Dodajmo kako je Podravka imala na kraju prvog poluvremena šansu da na predah ode s dva gola prednosti, no Tsakalou iz teške situacije ne uspijeva poentirati.

U drugo poluvrijeme Podravka odlično kreće, Milosavljević zabija u prvom napadu i Podravka odlazi na dva razlike. U 36. minuti Mađarke izjednačuju na 17-17. Samo dvije minute kasnije Podravka ima dva gola razlike. U 44. minuti Mađarke preokreću rezultat te dolaze u vodstvo.

U 48. minuti rezultat je 22:23 za gošće. U posljednjih pet minuta susreta Mađarke ulaze s dva pogotka razlike, na semaforu je bilo 24:26. U 58. minuti Franušić smanjuje na jedan razlike, rezultat je 25:26. Gol razlike zaostatka Podravke nije dugo stajao na semaforu i već u sljedećem napadu gošće zabijaju za novih dva gola razlike. Podravka do kraja postiže jedan pogodak za konačnih 26:27.

Dodajmo kako je najbolji strijelac u redovima Podravke bila Deana Milosavljević koja je postigla čak 9 golova.