Podravka Vegeta u nedjelju je na domaćem terenu upisala još jedan remi s moćnim Siofokom, aktualnim prvakom EHF kupa. U gimnazijskoj dvorani u Koprivnici utakmica je završila 33:33.

Gošće bolje ulaze u utakmicu te u 7. minuti vode tri razlike, rezultat je 2:5 za Siofok. Podravka ubrzava ritam te u 12. minuti izjednačuje za 5:5. Do kraja poluvremena igra se gol za golom, bez veće rezultatske razlike. Koprivničanke na predah odlaze s jednim golom prednosti, rezultat je 16:15 za domaće djevojke.

U drugom poluvremenu Podravkašice pojačavaju ritam. Već u 33. minuti Podravka odlazi na pet golova razlike, rezultat je 20:15. Domaće djevojke i u narednim minutama drže ritam te u 42. minuti na semaforu stoji velikih 26:20 za Koprivničanke.

Do kraja utakmice Mađarice uspijevaju doći do izjednačenja u 28. minuti, rezultat je konačnih 33:33.