Omladinac iz Herešina na domaćem je terenu u 9. kolu 2. ŽNL remizirao 2:2 s Podravcom iz Torčeca. Utakmica je žestoko počela, Podravec već u 15. minuti preko Kraljića dolazi u vodstvo. Pozitivan rezultat za gostujuću momčad nije dugo trajao, jer već u sljedećem napadu domaćini izjednačuju preko Lončarića.

U 23. minuti Podravec je ponovno u vodstvu i to nakon autogola Đurđa. S rezultatom 1:2 odlazi se na poluvrijeme. U nastavku domaćini su podigli tempo te preko Lončarića izjednačuju na konačnih 2:2

HEREŠIN- SUDAC: Matko Gabaj. POMOĆNICI: Margareta Žeđa i Edvard Jakšić.

STRIJELCI: 0:1 Kraljić(15), 1:1 Lončarić (16), 1:2 Đurđ (23-AG), 2:2 Lončarić (77)

ŽUTI KARTONI- Omladinac: Piskač (60), Đurđa (60). Podravec: Šimunić (34), Kovač(57), Balent(87).
CRVENI KARTON: Podravec – Premec (88).

OMLADINAC: Međimurec, Đurđ, Ivančan, Strajnić (od 49. Kovač), Piskač (od 78. Lončarić), Pavlović, Horvat, Blažeković, Lončarić, Renić (od 46. Đurđa).

PODRAVEC: Mujić, Premec, Kovač, Kraljić, Manojlović, Kučina (od 67. Vagaić), Brkić (od 75. Šomoci), Kesteli, Balent, Šimunić, Petrić.