MLADOST CAREVDAR-SABARIJA 4:2 (2:1)

Gledatelja: 70. Sudac: Danijel Polančec (Koprivnica). Delegat: Siniša Novak (Koprivnica)

STRIJELCI: 1:0 Jakopović (9) 2:0 Stovrag (27) 2:1 Balog (45) 3:1 Jakopović (48) 4:1 Bradić (59) 4:2 S. Bogdan (69)

MLADOST: Belužić, Sakač, Ščuric, Jurčević, Gudec, Balić, Bradić, Ostojčić, Jasek (od 83. Žajgar), Jakopović (od 89. Lasić), Stovrag
POVJERENIK ZA SIGURNOST: Vlado Jurčević. PREDSTAVNIK KLUBA: Mirko Sabolić

SABARIJA: Štander, Horvat, Punčikar, Vodomin (od 67. Tkalčić), Kolar, S. Burek (od 82. Oršuš), Jalševec, D. Bogdan (od 46. I. Burek, a od 49. Jembrek), Balog, S. Bogdan, Vuk
PREDSTAVNIK KLUBA: Saša Ledinko
ŽUTI KARTONI: Gudec, Ostojčić (Mladost), Horvat (Sabarija). IGRAČ UTAKMICE: Antun Jakopović

Ljubitelji nogometa mogli su, doista, danas uživati u Carevdaru jer su vidjeli šest, a mogli su, mirne duše, vidjeti još toliko pogodaka u ogledu domaće Mladosti sa Sabarijom iz Subotice Podravske.

Naime, prigoda je bilo kao u lijepoj nogometnoj priči, a domaći navijači su, naravno, zadovoljni zbog izvedbe svojih ljubimaca koji su “eskpresno” ušli u utakmicu i preko svojih vedeta Jakopovića i Stovraga nakon 27 minuta vodili 2:0. Balog Sabariju vraća u igru, ali Jakopović svoju odličnu igru okrunjuje još jednim pogotkom u 48. minuti. Kada je Bradić povisio na 4:1, sve je bilo jasno. Bodovi ostaju u Carevdaru kod Mladosti.