Fugaplast je bez većih problema na domaćem terenu svladao Čvrstec s čak 5:2. Golijada je krenula u 34. minuti kada je Zlatar načeo gostujuću mrežu. Već u 38. minuti Hruška povećava prednost domaćina na 2:0. Samo dvije minute kasnije Zlatar se ponovno upisuje u listu strijelaca za 3:0

. Obajgor u 44. minuti pogotkom za 3:1 vraća laganu nadu gostima u preokret. U drugom poluvremenu domaćini nastavljaju istim tempom kao u prvom dijelu. Već u 50. minuti Hruška postiže svoj drugi pogodak na utakmici i to je 4:1. Jakšinić u 69. minuti smanjuje na 4:2, a Zlatar upisuje novi pogodak za 5:2.

FUGAPLAST: Forko, Zlatar, Matijević, Aralica, Pavliš, Kopričanec, Zlatar, Hruška (od 85. Filip), Sršić, Šestak (od 89. Zlatar), Zlatar ( od 92. Bobovec).

ČVRSTEC: Kovačević, Ištvanović, Smiljanović (od 46. Lacković), Benjak (od 75. Balog), Rajn (od 61. Crnčić), Kolarić (od 64. Crnčić), Obajgor, Ištvanović, Rajn (od 29. Vrtarić), M. Jakšinić, A. Jakšinić.

FUGAPLAST – ČVRSTEC 5:2 (3:1)

GOLA- SUDAC: Dejan Juriša. POMOĆNICI: Ivana Grčić i Ivan Zobundžija.

STRIJELCI: 1:0 Zlatar (34), 2:0 Hruška (38), 3:0 Zlatar (40), 3:1 Obajgor (44), 4:1 Hruška (50), 4:2 (69) M. Jakšinić, 5:2 Zlatar (75)

ŽUTI KARTONI: Fugaplast – Kopričanec (60), Sršić (78). Čvrstec- Ištvanović (81).

CRVENI KARTONI: Fugaplast – Bobovec (93). Čvrstec- Balog (93).