Viktorija iz Vojakovca bez većih je problema na gostovanju u Sigecu svladala Mladost s 0:2. Od početka utakmice gostujuća momčad krenula je odlično u utakmicu. Nizale su se prilike pred domaćim vratima, no bez pogotka.

Koncentracija domaćina pala je u 41. minuti kada se Piškorić našao na pravom mjestu u pravo vrijeme te poentirao za vodstvo gostiju 0:1 i s tim rezultatom otišlo se na predah.

U drugom poluvremenu, točnije u 50. minuti nakon gužve u šesnaestercu, sudac pokazuje na bijelu točku. Izvođač je golman Bradić koji pogađa u vratara, no lopta mu se odbija u noge te u popravnom posprema loptu za 0:2.

Do kraja utakmice gosti su primirili igru, domaćini su nekoliko puta ozbiljnije zaprijetili ali bez uspjeha. Bodovi putuju u Vojakovac.

MLADOST SIGETEC: Karas, Bosman, Cikuš (od 85. Golubić), Obšivač, Pakasin, Široki (od 46. Franjkić), Samoščanec, Pakasin (od 46. Plahinek), Kolman, Heged, Eršeg.

VIKTORIJA: Bradić, Sovar (od 85. Piškorić), Štefojić, Božović, Miklečić (od 16. Podolski), Piškorić, Bastašić, Posavec ( od 64. Mijić), Vitanović, Manjić, Cigler.

MLADOST SIGETEC – VIKTORIJA 0:2 (0:1)

SIGETEC- Sudac: Antonio Sirovec. POMOĆNICI: Dominik Slaviček i Goran Dević.

STRIJELCI: 0:1 Piškorić (41), 0:2 Bradić (50).

ŽUTI KARTONI: Mladost S -Kolman (30), Heged (61), Cikuš (63), Samošćanec (70). Viktorija- Božović (53), Sovar (78), Podolski (81).
CRVENI KARTONI: Mladost S- Kolman (63)

OSTALI SUSRETI: Miklinovec-Bratstvo 0:3, Osvit-Borac 0:4, Kalinovac-Prekodravac 1:0, Panonija-Mladost 3:1, Lipa-Graničar 2:3, Tomislav Radnik – Drava 4:3.