BORAC-VIKTORIJA 7:2 (3:1)

IMBRIOVEC- Gledatelja: 150. Sudac: Tomislav Hlevnjak (Herešin). Pomoćni: Zoran Vrabelj (Koprivnički Ivanec) i Kristijan Sminderovac (Koprivnica). Delegat: Milan Dević (Koprivnica)

STRIJELCI: 1:0 Oršić (6) 2:0 Šepec (19) 2:1 M. Piškorić (23) 3:1 Vručina (32) 3:2 Štefojić (52) 4;2 Vručina (62 – 11m) 5:2 Vručina (69 – 11m) 6:2 Oršić (83) 7:2 Oršić (88)

BORAC: Kolar (Tizaj), Buzina, Valent (Kovačić), Grabar, Krušelj, Mlinarić (Lončarić), Oršić, Vručina (Matijašec), Vuk, Šepec (Rajić), Pjetri.
TRENER: Darko Fajdić. POVJERENIK ZA SIGURNOST: Vladimir Valent. PREDSTAVNIK KLUBA: Zlatko Andrašić.

VIKTORIJA: Jagušić, Sovar (Peršin), Štefojić, Mijić, Božović, M, Piškorić (Z. Piškorić), Posavec (Miklečić), Vitanović, Gudić (Bastašić), Cigler, Manjić
TRENER: Mario Evačić. PREDSTAVNIK KLUBA: Zlatko Žunić
ŽUTI KARTONI: Grabar, Kovačić, Oršić kod Borca, Bastašić i Mijić kod Viktorije

Borac iz Imbriovca je, po mnogima, glavni kandidat za prvaka po igračkim imenima, a već su na prvoj utakmici pokazali da s njima nema šale, premda Vojakovčani nisu nimalo bezazlen suparnik. “Uvalili” su im sedmicu i za njih su dosuđena tri kaznena udarca koje su, naravno, majstori poput Vručine i Oršića pretvorili u pogotke.

Penali su im se nanizali kao ne tekućoj vrpci u drugom poluvremenu. Viktorija se nije dala i u 52. minuti je preko Štefojića smanjila zaostatak na podnošljivih 3:2.

No, onda je po sparini krenuo Vručina i pridružio mu se Oršić. Svaki su zabili hatrick. Delegat je u službenom zapisniku naveo da su u 62. minuti morali intervenirati redari i smiriti situaciju nakon vrijeđanja pomoćnog suca od skupine gostujućih navijača. Također je naveo da licencirani trener gostiju nije bio nazočan.