Prije otprilike pola sata došlo je do strašne tragedije u Koprivnici, na tračnicama kod Peveca. Naime, prema prvim informacijama u naletu vlaka poginuo je muškarac.
Policija obavlja očevid pa će više informacija biti dostupno nakon završetka istog. U međuvremenu, putnici iz vlaka premješteni su u autobus. Riječ je o liniji koja prometuje u smjeru Osijeka.
Inače, riječ je o predjelu pruge na kojoj se redovito mještani odlučuju na ‘divlje’ prelaske jer nemaju uređenog pješačko/biciklističkog prijelaza na razmaku od gotovo kilometar dužine.
Upravo je ovaj slučaj ponovno razgnjevio stanovnike Draganovca pa je jedan od prisutnih upozorio kako su već nekoliko puta pisali peticije za uređenje pothodnika te kako se često obećavalo da će se nešto poduzeti, no nikada ništa.
prigorski.hr