Križevačke plesačice iz Plesnog centra Ritam Križevci, na plesnom natjecanju pod nazivom „Zagreb Christmas Fest“ koji se održao u dvorani Dražena Petrovića – Cibona, osvojile su brojne medalje i osvojile srca zagrebačke publike.

Na natjecanju je sudjelovalo više od 1300 plesača iz 7 zemalja s preko 270 koreografija. Križevačke plesačice nastupale su u svim plesnim kategorijama od malih ritmičarki, cheerleadersice, preko latin kategorija do MTV-a.

U kategoriji ritmika, male Križevčanke osvojile su prvo mjesto i to: Iris Golub, Mara Pavičić, Leonida Razum, Mia Markešić, Dorotea Jelak, Nora Mužić , Nola Blašković, Korina Koprić, Franka Urbanek, Zara Višak, Emma Janković, Mia Bijađija i Julija Ivančić.

Cheerleadersice su osvojile: Mara Pavičić Solo Kids – prvo mjesto, Nora Mužić i Mara Pavičić Duo Kids – 1.mjesto, Andrea Sokolić Solo Children- 1.mjesto, Princess Kids -1.mjesto i to: Mara Pavičić, Nora Mužić, Mia Markešić, Klara Martinčić, Tena Feljak, Mia Ana Ciglarić, Noemi Horvat, Melisa Romanić, Nika Špoljar, Mara Brezovečki, Franka Sokač.

Stars Kids – 1.mjesto i to: Meri Vuketić, Franka Levanić, Lora Horvat, Mila Mudrić i Nela Ruklin, Queens Children-1.mjesto i to: Zara Zenta, Nikolina Kiš, Andrea Sokolić, Helena Širjan, Nina Krtolica, Dina Galić i Adela Kopjar. Trio Junior – Nika Bermanec, Lana Guskić, Sanda Vujičić-1.mjesto
U kategoriji MTV Commercial Solo Kids prvo mjesto osvojila je Melani Plavec. U kategoriji MTV Commercial Solo Children prvo mjesto osvojila je Iva Sokač.

U kategoriji Latin Show Solo Children prvo mjesto osvojila je Iva Sokač, drugo mjesto Laura Bačak. U kategoriji Latin Solo Samba: prvo mjesto osvojila Iva Sokač, drugo mjesto Zrinka Sokač, treće mjesto Marta Kamenjak.

U kategoriji Latin Solo Cha Cha: prvo mjesto osvojila je Iva Sokač, drugo mjesto Marta Kamenjak, treće mjesto Zrinka Sokač. U kategoriji Latin Solo Jive: prvo mjesto osvojila je Iva Sokač, drugo mjesto Zrinka Sokač, treće mjesto Marta Kamenjak.

U kategoriji Latin Solo Rumba: prvo mjesto osvojila je Iva Sokač. U kategoriji Latin Solo Paso Doble: prvo mjesto osvojila je Iva Sokač

U kategoriji Latin Show Formation Kids prvo mjesto osvojile su: Nika Špoljar, Karla Martinčić, Mila Kozjak, Klara Martinčić, Maša Brezovec, Maria Tea Mužinić, Marla Tukša, Laura Ila Klarić, Lucija Bartolec, Maša Kusobrak, Dunja Vuković, Mia Topljak, Karla Andrić, Lucija Sokač, Ana Sokač i Dunja Plantić.

U kategoriji Latin Show Group Children prvo mjesto osvojile su: Iva Sokač, Zrinka Sokač, Marta Kamenjak, Jana Brunović, Laura Bačak i Lorena Muller. U kategoriji Latin Show Formation Children prvo mjesto osvojile su: Iva Sokač, Dina Galić, Sara Kozjak, Zrinka Sokač, Marta Kamenjak, Jana Brunović, Laura Bačak, Lorena Muller, Teuta Šustić, Eleonora Črnek, Enesa Matusko i Irina Buneta.

U kategoriji MTV Formation Kids drugo mjesto osvojile su: Lara Duspara, Mia Pasariček, Anja Gaši, Nikol Ivšak, Hana Drugčevic , Ema Srečec, Elena Markek, Maša Kusobrak, Leona Lalić, Nikol Švagelj, Magdalena Šantić, Zrinku Ružić, Marija Faustina Babić i Katarina Stručić.

U kategoriji MTV Formation Kids drugo mjesto osvojile su: Mia Jurec, Lorena Benčec, Enesa Matusko, Gabriela Bartolec, Elizabeta Švagelj, Leona Bartol Sever, Teuta Šustić, Eleonora Črnek, Irina Buneta, Ena Lackovic, Sara Biškup , Mia Bukovčan i Marta Srbljinović. U kategoriji MTV group children drugo mjesto osvojile su: Iva Sokač, Julija Vuković, Lorena Muller, Melani Plavec, Zrinka Sokač, Vida Habijanec, Jana Blašković, Anja Zidarić, Nikolina Kiš, Zara Zenta i Riona Barišić.

U kategoriji MTV Group Junior prvo mjesto osvojile su: Dunja Ivoci, Ivona Sokač, Larisa Tinodi, Ivana Stručić, Naja Pavković, Melani Lovriš, Jessy Vitanović, Dorotea Zidarić i Sanda Vujčić. Iva Sokač je ukupno najuspješnija plesačica s osvojenih 10 medalja od čega 7 zlatnih u solo kategorijama, dva zlata i srebro sa grupama.

Donosimo fotografije s prvog dijela natjecanja koje će trajati do kasno u noć.

ples1 ples2 ples3 ples4 ples5 ples6 ples7 ples8 ples9 ples10 ples11 ples12 ples13 ples14 ples15 ples16 ples17 ples18 ples19 ples20 ples21 ples22 ples23 ples25 ples26 ples27 ples28 ples29 ples30 ples31 ples33 ples39 ples50 ples51 ples52 ples53 ples54 ples55 ples56 ples57 ples58 ples59 ples60 ples61 ples62 ples63 ples64 ples65 ples66 ples67 ples68 ples69 ples70 ples71