DRAVA NP – OSVIT (1:2) 2:2

NOVIGRAD PODRAVSKI- SUDAC: Bruno Ritoša. POMOĆNICI: Ivana Grčić, Dominik Juranić. STRIJELCI: 0:1 Juras (29), 0:2 Glavak(38), 1:2 Posavec(42), 2:2 Blagaj(60). ŽUTI KARTONI- Drava NP: Ranilović (8), Mijatović (18). Osvit: Lončar (33), Vlah (36).

DRAVA NP: Grašić, Mijatović, Mihoković, Ranilović (od 11. Posavec), Horvat, Jurkić, Šokec, Posavec, Orejaš, Dević, Komes (od 55. Blagaj).

OSVIT: Glatki, Juras (od 80. Indir), Lončar, Petak, Lopatnik, Majetić, Vlah, Mihalec (od 50. Robotić), Verga, Paradžik, Glavak.

Drava iz Novigrada Podravskog u 10. kolu 1. ŽNL na domaćem je terenu remizirala s Osvitom rezultatom 2:2. U utakmicu su bolje krenuli gosti, lijepu igru okrunili su u 29. minuti pogotkom Jurasa. Samo devet minuta kasnije, točnije u 38. minuti na semaforu stoji već 0:2. Pogodak je postigao Glavak.

U 42. minuti Posavec zabija za 1:2 te ulijeva nadu domaćinima u preokret. U drugom poluvremenu mogli smo vidjeti puno bolju i izraženiju igru domaćina. Inicijativu na terenu kapitalizira Blagaj i pogađa za 2:2. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, tako da je svakome otišao po bod.