Brojni lovci i posjetitelji okupili su se u nedjelju kod Lovačkog doma u Mičetincu. Održano je natjecanje u gađanju glinenih golubova i degustacija lovačkih specijaliteta.
Okupljene je zabavio Tamburaški sastav “U prolazu”, a organitaror događaja je Lovačka udruga “Jelen” Đurđevac. Lovce je pozdravio i koprivničko-križevački župan Tomislav Golubić.
























