Pregršt zlatnih medalja osvojio je Plesni centar “Ritam” Križevci u Zadru. Na plesnom natjecanju “International Dance Festival Zadar
sudjelovalo je više od 30 plesnih klubova, odnosno 254 plesne koreografije.

Melani Plavec osvojila je 3. mjesto u konkureciji od 8 plesača u kategoriji MTV Miji Kids.

MTV mlađa grupa od 4-6 godina “Fulanito”osvojila je 1. mjesto i to Lorena Benčec, Enesa Matuško i Gabrijela Bartolec.

U kategoriji Latin Show Kids solo prvo mjesto osvojila je Iva Sokač, dok je druga bila Kiara Koprić.

U Kategoriji Latin grupa Kids prvo mjesto osvojile su plesačice Plesnog centra Ritam i to Iva Sokač, Kiara Koprić, Dina Galić, Zrinka Sokač, Lorena Muller, Marta Kamenjak, Melani Plavec, Jana Brunović i Mia Kemenović.

U kategoriji MTV Solo Kids prvo mjesto osvojila je Iva Sokač u konkurenciji od 8 plesačica.

U kategoriji MTV Group Kids prvo mjesto također je pripalo Plesnom centru Ritam Križevci i to plesačicama Ivi Sokač, Kiari Koprić, Ziti Bllašković, Paoli Katalenić, Leonidi Dani, Zrinki Sokač, Mei Maslić, Anji Zidarić.

Iva Sokač je sa svojom koreografijom Latin Show ušla u veliku galu među 10 najboljih koreografija cijelog natjecanja kao najmlađa plesačica i jedina koja je plesala solo točku. Na taj način zaokružila je sjajne rezultate za plesačice iz Križevaca.

Velike pozdrave iz Zadra šalju treneri Siniša Kraševac i Kristina Đukić.

ritam1 ritam2 ritam3 ritam4 ritam5 ritam6 ritam7 ritam8 ritam9 ritam10 ritam11 ritam12 ritam13 ritam14 ritam15