Nogometni klub Borac iz Imbriovca danas je na domaćem terenu poražen u pretkolu Hrvatskog kupa rezultatom 1:3. Bolji od Jembrobčana bili su igrači  Jadran iz Poreča, koji se natječe u Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi zapad. Utakmicu je pratilo nekoliko stotina navijača.

Borac je junački krenuo u utakmicu, domaći su dečki cijelo prvo poluvrijeme igrali al pari s gostujućim momcima. U drugom poluvremenu domaćini su čak uspjeli i povesti preko Šepeca u 48. minuti.

Samo pet minuta kasnije gostujuća momčad poravnava rezultat. Do kraja utakmice gosti su još dva puta zatresli mrežu Jembrovčana i zasluženo prošli u daljnji krug natjecanja.

Dodajmo kako je danas i Mladost iz Kloštra Podravskog također igrala utakmicu pretkola Hrvatskog kupa. Mladost je također izgubila rezultatom 1:4, bolja od njih bila je momčad Sloge iz Nove Gradiške.