RATAR – SABARIJA 2:3 (2:2)

MIHOLEC – Igralište Ratara. SUDAC: Đuro Mihoci. DELEGAT: Slavko Kadija. STRIJELCI: 1:0 Tremski (20), 2:0 Zajec (32), 2:1 Jalševec (35), 2:2 Bogdan (37), 2:3 Benotić (51).

RATAR: Šatvar, Tremski, Levak, Mikec, Pejazić, Škreberk, Benko, Srbljinović (od 51. Srbljinović D.), Siladi (od 86. Banek), Zajec, Srbljinović (od 60. Srbljinović F.). PREDSTAVNIK: Marijan Miklečić.

SABARIJA: Vurovec, Bogdan, Punčikar, Vodomin, Kolar, Vuk, Burek, Jalševec, Bogdan (od 46. Štefanec), Balog (od 85. Tkalčić), Burek I. (od 36. Benotić, a od 73. Stančin). PREDSTAVNIK: Goran Škrinjar.

Do 35. minute sve je izgledalo odlično za Ratare. Prednost od dva zgoditak donijeli su im Tremski i Zajec, ali su dva gola prednosti prosipali u dvije minute. Prvo je u 35. minuti razliku samnjio Jalševec, a rezultat poravnao Bogdan, dok je tri boda trećim pogotkom za goste donio Benotić u 51. minuti.