OSVIT – TOMISLAV RADNIK (0:1) 0:2

ĐELEKOVEC –  SUDAC:Marko Dergez. POMOĆNICI: Miodrag Plantak i Ivan Iveljić. STRIJELCI: 0:1 Dubravec (41), 0:2 Markešić (75). ŽUTI KARTONI: Osvit – Vlah (42), Paradžik (85). Tomislav Radnik – Dubravec (29), Pilentel (60), Mesar (84). CRVENI KARTONI: Osvit – Paradžik (25). Tomislav Radnik – Horvatić (14).

OSVIT: Vlah, Juras (od 78. Vuljak), Lončar, Paradžik, Petak, Lopatnik, Majetić, Vlah, Mihalec (od 68. Robotić), Varga, Paradžik. Trener: Celiščak

TOMISLAV RADNIK: Kump, Kosobrak (od 87. Valec), Dubravec (od 80. Ledinski), Sičaja, Sokać, Mesar, Papa, Pimentel (od 71. Mesar), Selak (od 61. Vrtar), Horvatić, Markešić. Trener: Kundrak

Tomislav Radnik kao trećeplasirana momčad 1. ŽNL na gostovanju u Đelekovcu kod Osvita bez većih je problema svladala domaćine rezultatom 0:2. Očekivana pobjeda momčadi iz Svetog Ivana Žabna, koja nastavlja pozitivan niz. Gosti su u utakmicu ušli čvrsto, stvarajući brojne šanse, no domaćini junački odbijaju svaki pokušaj Tomislava.

Utakmica je takva bila sve do 41. minute kada Dubravec pogađa za vodstvo gostiju, a s tim rezultatom se i otišlo na predah. U nastavku, navijači gledaju nastavak odlične igre gostiju, šanse se redaju jedan za drugom. Markešić u 75. minuti iz dobro izrađene akcije posprema loptu u mrežu domaćina za konačnih 0:2.