DINAMO – FENERBAHČE 4:1 (2:0)

DINAMO: Livaković- Stojanović, Theophile-Catherine, Dilaver, Rrahmani – Šunjić – Hajrović (od 81. Doumbia), Gojak, Olmo, Oršić (od 75. Kadzior) – Gavranović (od 89. Budimir). Trener Nenad Bjelica.

FENERBAHČE: Tekin – Sener, Neustädter, Reyes, Köybasi – Mehmet Topal, Elmas – Potuk (od 80. Slimani), Benzia (od 65. Jailson), Chachechouhe (od 65. Alici). Trener Phillip Cocu.

STRIJELCI: 1:0 Šunjić (16), 2:0 Hajrović (27), 2:1 Neustädter (47), 3:1 Hajrović (57), 4:1 Olmo (60)

Fantastični predstavu večeras na Maksimiru Dinamo je zaokružio s četiri pogotka i očitao lekciju turskom velikanu Fenerbahčeu pred prepunim tribinama.

Vodstvo Modrima donosi Šunjić u 16. minuti kada se najbolje snašao u gužvi u kaznenom prostoru, a nakon povratne lopte Gavranovića. Jedanaest minuta kasnije prednost Dinama povećava Hajrović, a na asistenciju Gavranovića.

Turke u igru vraća Neustädter početkom dugog poluvremena, međutim odlični Hajdrović ponovo matira Tekina za 3:1. Konačnu potvrdu Dinamove rapsodije donosi Olmo u 60. minuti za visokih 4:1.

Mogao je Dinamo i do veće prednosti, ali rezultat se nije mijenjao do kraja susreta. Dinamo 4. listopada gostuje kod Anderlechta, dok Fenerbahče dočekuje Spartak, koji je danas slavio nad Anderlechtom 1:0.