Nogometaši zaprešićkog Intera nastavili su s odličnim igrama te su sve bliže gornjem domu drugoligaške ljestvice.

U aktualnom 13. kolu Inter je na teškom gostovanju u Bijelom Brdu pobijedio BSK s 3:0 što je bila četvrta pobjeda Zaprešićana u posljednjih pet ligaških nastupa (uz jedan remi). Igrač utakmice u Bijelom Brdu bio je Sacha Marasovic koji je postigao dva pogotka za Inter, dok je prvi na susretu zabio Banovec.

Kiksala je Croatia, uz Varaždin vodeća momčad na ljestvici, koja je bez bodova ostala na domaćem terenu u Zmijavcima, u dvoboju protiv Dubrave Tim Kabel. Gosti iz Zagreba su slavili 1:0 golom Ibishija u 38. minuti čime je Dubrava TK došla na bod od vrha.

Pobjedu je upisao i Dinamo II koji je na domaćem terenu svladao Cibaliju 1:0 pogotkom Vasilja u 64. minuti.