Nogometaši BSK-a pobijedili su Solin na domaćem terenu s minimalnih 1-0 u dvoboju 17. kola Druge HNL.

Prekinuo je time BSK niz od čak šest ligaških poraza, a zaslužan je za to bio Matija Mišić koji je u 64. minuti postigao jedini pogodak na susretu. BSK se ovom pobjedom podigao na deveto mjesto ljestvice, dok su Solinjani ostali itekako ugroženi na svojoj pretposljednjoj poziciji.

U ogledu sastava koji se od iduće sezone više neće moći nadmetati u drugoligaškom okruženju Dinamo II je u Zagrebu pobijedio Osijek II s 2-1. Gosti su poveli već u šestoj minuti golom La Torrea, ali je domaćin okrenuo rezultat do kraja susreta. Prvo je Barišić u 12. izjednačio, dok je Dennis Gyamfi u 56. zabio za pobjedu Dinama II.

U nastavku sezone Dinamo II je, pod vodstvom Damira Krznara, upisao drugu pobjedu, a Osijek II drugi poraz.