CROATIA-ŽABNICA 3:3 (0:0)

II. ŽNL – Igralište u Novoj Kapeli, SUCI: Antonio Kokot, Rafaelo Bartol, Kristina Vitez DELEGAT: Mile Marinčić

NK CROATIA: Marković, Vodopija (od 85. Pekčec), Salaj, Jeličić, Vodopija, Šimunović, Salaj R, Bogdan, Špicar (od 68. Salaj T), Markuš, Baričević

NK ŽABNICA: Kukec, Hrebak, Ević, Atlija, Matijević, Atlija D, Radosavac (od 60. Bašić), Atlija B, Jurak, Gajšek, Ježek

Prava drama u drugom poluvremenu u ogledu susjeda. Domaći su poveli nakon četiri minute igre u drugom poluvremenu, a gol je postigao Šimunović. Tri minute kasnije Vodopija povisuje na 2:0, ali već u sljedećoj minuti domaći ostaju s igračem manje. Naime, zbog dva žuta kartona teren je morao napustiti Baričević.

croatia zabnica

I s igračem manje Croatia postiže još jedan pogodak, precizna je desna noga Roberta Salaja. Izgledalo je da je utakmica riješena, ali u istoj minuti pogodak za Žabnicu postigao je Ježek. Dvije minute prije kraja utakmice na 3:2 smanjio je Jurak, a konačnih 3:3 u posljednjoj minuti utakmice postavio je Matijević.

Nakon što je utakmica završila došlo je do brojnih uvreda prema sucima i prozivanja da nisu sudili penal. U teren su ušle dvije nepoznate osobe koje redarstvo nije uspjelo zadržati, te su se sucima unosili u lice i optuživali ih za loše suđenje.

PRO_8946

Glavni sudac Antonio Kokot navodi kako je posebno oštro nastupila jedna osoba koju poznaje kao igrača i o kojoj će napisati posebno izvješće. Nažalost, drama se nastavila i u službenim prostorijama. Nepoznata osoba je provalila u prostorije sudaca, te im otuđila stvari. Ukradeni su osobni dokumenti, novci, mobilni telefoni…

Nitko nema informaciju tko bi to mogao učiniti, a redarska služba nije ništa primijetila. Redar Valentino Bartol, brat je prvog pomoćnog suca i ustvrdio je da nije ništa vidio.

Spomenimo da je glavni sudac Kokot pokazao jedan žuti karton domaćim nogometašima i četiri gostujućim.

STRIJELCI: 1:0 Šimunović (49), 2:0 Vodopija (52), 3:0 Salaj R (69), 3:1 Ježek (69), 3:2 Jurak (88), 3:3 Matijević (90)

PRO_8821 PRO_8822 PRO_8829 PRO_8831 PRO_8837 PRO_8868 PRO_8882 PRO_8883 PRO_8884 PRO_8887 PRO_8890 PRO_8893 PRO_8901 PRO_8902 PRO_8911 PRO_8914 PRO_8915 PRO_8917 PRO_8922 PRO_8924 PRO_8931 PRO_8936 PRO_8937 PRO_8946