Križevčanin Marko Švagelj već godinama sudjeluje s raznim ekipama na malonogometnim turnirima diljem Hrvatske, a većinu malonogometnih družina i okuplja.

Podsjetimo, u naletu su osvojili koprivničku Pan zimsku ligu 2018. godine, ali nakon osvajanja tog turnira sve je krenulo nizbrdo. Krajem prošle godine nakon ispadanja sa zagrebačke Kutije šibica, za Švageljove dečke više nije bilo mjesta u ekipi na križevačkom turniru zbog neodgovornog ponašanja nekoliko pojedinaca.

U nedjelju su se u četvrtfinalu oprostili i od turnira u Bjelovaru. Izbacilo ih je Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo Vidojević rezultatom 4:2. Švageljovi dečki dobro su krenuli i poveli 1:0, ali već u sljedećoj minuti OPG-ovci dolaze do izjednačenja.

U drugom poluvremenu OPG-ovci dolaze do vodstva u drugoj minuti nastavka, a tri minute kasnije na semaforu je 2:2.

OPG Vidojević dolazi do novog vodstva šest minuta prije kraja susreta, a konačnih 4:2 semafor je pokazao u 39. minuti.

Posljednji vlak Švageljova momčad hvata danas u osmini finala turnira u Koprivnici gdje nastupaju pod nazivom PSV, a protivnik im je Rent a car Family Old Cambio.