Udruga K.V.A.R.K., Kerekesh Teatar i Pučko otvoreno učilište Križevci s veseljem najavljuju 8. izdanje manifestacije „Dani smijeha u Križevcima“, koje će se održati od 26. do 28. rujna 2025. godine u Velikoj dvorani Hrvatskog doma.
Kerekesh Teatar, Križevčanima već dobro poznatom manifestacijom “Dani smijeha”, ponovo će oduševiti sve ljubitelje građanskih komedija i Prigorce svih dobnih skupina.
RASPORED PREDSTAVA:
Petak, 26. 9. 2025. – BANKROT
Subota, 27. 9. 2025. – GODIŠNJICA MATURE
Nedjelja, 28. 9. 2025. – IVA I GLORIA
Sve predstave su u 20:00 sati.
Ulaznice je moguće kupiti na lokacijama:
Art Rock Caffe Križevci, Mail Boxes Etc. Križevci, prodajna mjesta sustava Entrio, te online na www.entrio.hr
1. predstava – 12 € , ostale dvije – 15 €
Kupi online:
𝗞𝗲𝗿𝗲𝗸𝗲𝘀𝗵 𝗧𝗲𝗮𝘁𝗮𝗿 je umjetnička organizacija koju su 2014. osnovali mladi umjetnici Zoran Pribičević i Dina Rain, nadahnuti stvaralaštvom Ljubomira Kerekeša. Danas umjetničko vodstvo preuzima Jan Kerekeš, a njihov repertoar obuhvaća čak 13 predstava za odrasle i 1 predstavu za djecu i mlade. Kerekeši potpisuju većinu tekstova i režija u svojem repertoaru, a poznati su i kao organizatori niza kazališnih manifestacija širom Hrvatske – uključujući „Tjedan smijeha“ u Varaždinu i „Dane smijeha“ u više od deset hrvatskih gradova. Svake godine odigraju više od 250 predstava diljem zemlje, uvijek sa prepoznatljivim humorom i životnim temama koje osvajaju publiku svih generacija.
Organizatori su Udruga K.V.A.R.K., Kerekesh Teatar i Pučko otvoreno učilište Križevci.





