U susretu 23. kola regionalne ABA lige Cibona je u KC Dražen Petrović pred 3.500 gledatelja izgubila od Crvene zvezda sa 59-82.

Gosti su nakon prve četvrtine vodili sa sedam razlike, dok je na poluvremenu ta prednost iznosila 12 razlike (42-30). Cibona je tek u trećoj dionici bila ravnopravna (20-20), no u zadnjoj dionici je uslijedio veliki pad domaćina. Gosti su taj dio igre dobili sa 20-9, za konačnih +23 razlike.

Crvenu zvezdu je do 20. pobjede predvodio Nemanja Nedović sa 16 koševa uz pet skokova i tri asistencije. Pratili su ga Javonte Smart sa 15 i Rokas Giedraitis sa 11 koševa.

Kod Cibone najefikasniji su bili Aleksandar Aranitović sa 16 koševa i osam skokova. Filip Bundović i Jakov Mustapić dodali su po 11 koševa.

Crvena zvezda vodi na ljestvici sa 20 pobjeda i tri poraza, dok je Cibona 10. s osam pobjeda i 15 poraza.