Na međunarodnom taekwondo turniru pod nazivom M-2 u subotu je nastupilo 5 članova Taekwondo kluba Radnik iz Križevaca.

Sportska dvorana u Rugvici bila je prepuna sportaša iz svih dijelova Hrvatske, Slovenije, Slovačke te Bosne i Hercegovine. Ukupno je sudjelovalo 400 natjecatelja u kategorijama mlađih kadeta, kadeta i juniora.

U kategoriji mlađih kadeta nastupio je Tin Jandroković do 36 kilograma koji je izgubio u prvom kolu. U kategoriji kadeta do 33 kilograma Rene Jandroković izborio je finalnu borbu i osvojio srebrnu medalju u tijesnoj borbi.

U kategoriji juniora nastupili su Luka Brezovec i Tin Dragašević koji su ostali bez plasmana, ali  Zona Opsenica u kategoriji juniorki osvaja srebrnu medalju do 52 kilograma. Ovo je prvi nastup križevačkih sportaša u juniorskoj konkurenciji.

“Potrebno je još neko vrijeme prilagodbe, ali volja i potencijal ove ekipe se vide. Kalendar natjecanja za 2025. godinu je dosta opširan za sve dobne skupine i kategorije pa nam uskoro slijede tri kriterijska turnira za ulazak u kadetsku reprezentaciju koja se održavaju u Imotskom, Kninu i Zagrebu”, poručili su iz kluba.

Treneri su Zoran Jandroković i Damir Međeral.

473a2307 11ab 48bf A5a9 41e83251f4fb