Proteklog vikenda u Križu je održan 8. karate turnir Kik kup Rudolf Perešin. Turnir je okupio 419 natjecatelja iz 38 klubova i 4 države.

Karate klub KTC je nastupio s 13 natjecatelja i osvojio 11 odličja.

Jakov Deglin osvojio je zlatno odličje u kategoriji kadeti do 52 kg. Luka Habjanović okitio se zlatnim odličjem u kategoriji učenika do 44 kg. Karlo Habjanović osvojio je srebrno odličje u kategoriji kadeta do 57 kg. Patricija Mikuš osvojila je srebrno odličje u kategoriji kadetkinja do 47 kg. Luka Plantak osvojio je srebrno odličje u kategoriji učenika do 34 kg, a Doris Sokolić srebrno odličje u kategoriji učenica do 54 kg.

Karina Jaki osvojila je srebrno odličje u kategoriji učenice +54 kg, a Lovro Plantak srebro u kategoriji cicibana do 28 kg. Stella Klara Đurakić osvojila je brončano odličje u kategoriji učenica do 44 kg, a Fabian Noa Jakopović brončano odličje u kategoriji ml. učenika do 39 kg.

Ana Julia Đurakić osvojila je brončano odličje u kategoriji ml. učenica do 35 kg, a još su nastupili David Ban u kategoriji ml. učenika do 27 kg i Gabriel Ban u kategoriji ml. učenika do 27 kg. S njima su bili treneri Mario Ban i Goran Habjanović.

karate ktc (1) karate ktc (2) karate ktc (3) karate ktc (4) karate ktc (5) karate ktc (6) karate ktc (7) karate ktc (8) karate ktc (10) karate ktc (11) karate ktc (12)