U prvom susretu 4. kola regionalne košarkaške ABA lige Cibona je u Draženovom domu izgubila od Krke 74-81 upisavši treći poraz.

Cibona je dobro ušla u susret, povela je 12-4, imala je i 16-8, ali su gosti do kraja prve četvrtine smanjili zaostatak na 24-20.

“Vukovi” su na otvaranju druge dionice ponovo imali +8 (28-20), međutim na poluvrijeme se otišlo s košem razlike za domaći sastav (41-40). Treća dionica je pripala zagrebačkom sastavu koji je na ulazu u zadnju dionicu imao pet koševa prednosti (64-59).

Krka je sjajno otvorila zadnji period igre. Serijom 13-2 okrenula je rezultat i došla do prednosti 72-66. U završnici utakmice gosti su imali i osam koševa razlike (80-72), a na kraju je završilo 81-74. Slovenski sastav je zadnju četvrtinu dobio sa čak 22-10.

Krku je do prve pobjede predvodio Miha Cerkvenik sa 22 koša i osam skokova, dok su Tibor Mirtič i Tayler Persons postigli po 13 koševa.

Kod Cibone najefikasniji su bili Anthony Barber sa 16 koševa i sedam asistencija, te Domagoj Vuković, Filip Bundović i Talib Zanna sa po 11 koševa. Krka je sada osma, a Cibona deveta.