Dvije utakmice četvrtzavršnice turnira županijskih klubova Robin trgovine-Ožujsko odigrane su u četvrtak. Lonja iz Lonjice predvođena prvim strijelcom turnira Matijom Dimovićem nadjačala je Bojovnike iz Mokrica Miholečkih, a branitelji naslova, Bratstvo iz Kunovca, čudesnim su preokretom u drugom poluvremenu nadigrali Rakovec.

Rakovčani su, naime, nakon prvog dijela vodili 3:2, a u drugom su im Jurčić i društvo zabili četiri pogotka. Lonja i Bratstvo susreću se u polufinalu u subotu u 19 sati.

-Nogometaši iz Rakovca su bili bolji prvo poluvrijeme, a mi smo promašili dosta šansi. Drugo poluvrijeme smo počeli dobro igrati s golmanom, prolazile su nam akcije i zabili smo pet golova u nizu. S Lonjom smo igrali, nezgodna su ekipa – rekao nam je igrač Bratstva Marko Jurčić.