Na području Bjelovarsko-bilogorske županije 17. je dan za redom da nema potvrđenih novih slučajeva zaraze koronavirusom.

U posljednja 24 sata testirane su na koronavirus 4 osobe i svi nalazi su negativni.

Na području te županije trenutno su dvije oboljele osobe. Naime, uz jedan potvrđen slučaj koji je do jučer bio u našoj županiji pribraja se još jedna zaražena osoba. Riječ je o osobi kojoj je ranije potvrđen COVID 19 i koja ima prebivalište na području Bjelovarsko-bilogorske županije, ali je boravila izvan županije. Sada se ista nalazi na liječenju u Općoj bolnici Bjelovar stoga možemo reći kako na području Bjelovarsko-bilogorske županije imamo dvije zaražene osobe COVIDOM 19.

Time Bjelovarsko-bilogorska županija i dalje ostaje među tri hrvatske županije s najmanjim brojem zaraženih bez ijedne preminule osobe od COVIDA 19.