Križevačka atletičarka Veronika Drljačić osobnim rekordom uvjerljivo je osvojila naslov seniorske dvoranske prvakinje Hrvatske u utrci na 400 metara.

Okitila se zlatnom kolajnom istrčavši dionicu za 55.34 sekunde. Na današnjem natjecanju u zagrebačkoj atletskoj dvorani nastupilo je još troje atletičara AK Križevci.

veronika

Hrvoje Kašik istrčao je osobni rekord u utrci na 60 metara (7.27), a isto postignuće ostvario je u toj utrci i Dominik Hunjak. Hunjak je, naposljetku, 15., a Kašik 16. u poretku.

atletika

U utrci na 1500 metara šesto mjesto osvojila je Marcela Gudić s osobnim rekordom 4:49,99. Kod atletičara na 1500 metara, četvrto mjesto osvojio je Križevčanin Emanuel Evačić, član AK Sportske igre mladih, u vremenu 4:08,81.