Drugog dana Kupa i ekipnog seniorskog prvenstva Hrvatske u atletici u Zagrebu, nastupili su u Kupu i Križevčani iz AK Križevci, a prednjačila je, kao i jučer, odlična Veronika Drljačić.

Danas je pobijedila u utrci na 200 metara (24,67 sekundi) i osvojila maksimalnih 12 kup bodova za klub.

Osamnaestogodišnjakinja iz Velikog Ravna je, zacijelo, jedna od najdarovitijih hrvatskih atletičarki i pravi sportski dragulj Prigorja.

Jučer je, podsjećamo, bila druga na 400 i četvrta na 100 metara. Izdvajamo i šesto mjesto Juraja Palčića na 800 metara (2:00,18) i osvojenih 7 kup bodova. Palčić je, inače, bio najbrži u svojoj skupini. Lucija Zimonji osvojila je ukupno 14. mjesto u utrci na 800 metara (2:29,19).

Adam Hunjak bio je 23. na 200 metara (23,79). Pojedinačna odličja se ne dodjeluju, nego isključivo boduju za poredak u Kupu.