ATLETIKA Donosimo rezultate zagrebačkog mitinga

14. rujna 2021. Autor: prigorski.hr Sport ATLETIKA Donosimo rezultate zagrebačkog mitinga


Rezultati natjecanja sa 71. izdanja Memorijala Boris Hanžeković – Continental Tour Gold atletskog mitinga koji je održan na stadionu Mladosti uz Savu.

ATLETIČARI
110 m prepone:
1. Devon Allen (SAD) 12.99
2. Ronald Levy (Jam) 13.11
3. Hansle Parchment (Jam) 13.12
4. Petr Svoboda (Češ) 13.51
5. David King (SAD) 13.56
6. Keiso Pedriks (Est) 13.63
7. Vladimir Vukičević (Nor) 13.65
8. Giuseppe Filpi (Ita) 14.53

Motka:
1. KC Lightfoot (SAD) 5.87 RM
2. Sam Kendricks (SAD) 5.82
3. Kurtis Marschall (Aus) 5.82
4. Valentin Lavillenie (Fra) 5.82
5. Christopher Nilsen (SAD) 5.82…

800 m
1. Catalin Tecuceanu (Rum) 1:44.93
2. Daniel Rowden (SAD) 1:44.98
3. Elliot Giles (VB) 1:45.01
4. Peter Bol (Aus) 1:45.31
5. Andreas Kramer (Šve) 1:45.53..

Disk:
1. Daniel Stahl (Šve) 67.79
2. Lucas Weisshaidinger (Aut) 66.21
3. Kristjan Čeh (Slo) 65.17
4. Simon Pettersson (Šve) 64.77
7. MARTIN MARKOVIĆ (HRV) 62.36

400 m
1. Kirani James (Gre) 44.46 RM
2. Isaac Makwala (Boc) 45.15
3. Edoardo Scotti (Ita) 45.30
4. Patrik Šorm (Češ) 45.41
7. MATEO RUŽIĆ (HRV) 47.53

3.000 m sa zaprekama:
1. Getnet Wale (Eti) 8:12.01
2. Abrham Sime (Eti) 8:14.46
3. Ibrahim Ezzaydouni (Špa) 8:14.86
4.James Mwanzia (Ken) 8:27.26
5. Matthew Hughes (Kan) 8:28.14

ATLETIČARKE:

Disk:
1. Valerie Allman (SAD) 69.63
2. SANDRA PERKOVIĆ (HRV) 66.48
3. Shadae Lawrence (Jam) 60.80
4. Julia Harting (Njem) 59.06
5. Lisa Brix Pedersen (DAn) 57.87
6. MARIJA TOLJ (HRV) 57.66..

200 m
1. Christine Mboma (Nam) 22.04 RM
2. Shericka Jackson (Jam) 22.30
3. Anthonique Strachan (Bah) 23.05
4. Shashalee Forbes (Jam) 23.37
5. Moa Hjelmer (Šve) 23.58…

2.000:
1. Francine Niyonsaba (Bur) 5:21.56 SR
2. Freweyni Hailu (Eti) 5:25.86
3. Dawit Seyaum (Eti) 5:32.40
4. Kristiina Maki (Češ) 5:36.06
5. Svetlana Aplačkina (Rus) 5:36.30

100m prepone:
1. Tobi Amusan (Nig) 12.61
2. Klaudia Siciarz (Polj) 13.02
3. Sarah Lavin (Irs) 13.06
4. Reetta Hurske (Fin) 13.13
5. Luca Kozak (Mađ) 13.20…

Koplje:
1. Madara Palameika (Lat) 63.25
2. Adriana Vilagoš (Srb) 62.36
3. Reka Szilagyi (Mađ) 58.56
5. SARA KOLAK (HRV) 57.72
6. VERONIKA ŠOKOTA (HRV) 54.22

Vis:
1. Lia Apostolovski (Slo) 1.81m
2. SARA AŠČIĆ (HRV) 1.78
3. Monika Podlogar (Slo) 1.78
4. TIHANA JELETIĆ (HRV) 1.70…

400 m prepone:
1. Gianna Woodruff (Pan) 54.67
2. Anna Rizhjkova (Ukr) 54.87
3. Janieve Russell (Jam) 55.45
4. Ayomide Folorunso (Ita) 55.56…
7. IDA ŠIMUNČIĆ (HRV) 60.31

Troskok:
1. Shanieka Ricketts (Jam) 14.77 RM
2. Neja Filipić (Slo) 14.37
3. Senni Salminen (Fin) 14.24
6. PAOLA BOROVIĆ (HRV) 13.58…
(Hina)

Facebook Comments


[ssba]