U derbiju 17. kola grčkog nogometnog prvenstva AEK je na gostovanju pobijedio Olympiakos sa 2-1.

Sve najzanimljivije dogodilo se u prvom poluvremenu. AEK je poveo u 32. minuti golom Levija Garcije, a šest minuta kasnije je Steven Zuber povećao na 2-0. Rezultat je smanjio Giorgios Masouras u 44. minuti.

Za pobjednički sastav je cijeli susret odigrao Domagoj Vida.

Aris je u solunskom derboju pobijedio PAOK sa 2-1. Magomed Sulejmanov (46) i Javier Saverio (59) zabili su za Aris, dok je za goste pogodio Abdul Baba (75). Za Aris je do 81. minute igrao Neven Đurasek, dok je za PAOK branio Dominik Kotarski.

Panathinaikos je identičnim rezultatom porazio Panaitolikos uz dva gola Andraža Šporara (59, 81). Tin Jedvaj je igrao cijeli susret za Pao.

Panathinaikos vodi sa 40 bodova, AEK i PAOK imaju po 38 bodova, a četvrti je Olympiakos sa 32 boda.