Općinska udruga umirovljenika Marija Bistrica okupila je mješovite pjevačke zborove iz Hrvatske na manifestaciji „Advent u Mariji Bistrici“.
Josip Kovačić, predsjednik Općinske udruge umirovljenika Marije Bistrice kazao je kako je ovo treća godina zaredom u kojoj nastupaju mješoviti pjevački zborovi gradskih i općinskih udruga umirovljenika na tradicionalnoj manifestacijI “Advent u Mariji Bistrici“.
-Ove treće nedjelje adventa nastupili su zborovi iz Vrbovca, Križevaca, Krapine, Preloga, Varaždina, Bilja i domaći zbor iz Marije Bistrice.
Zborovi su nastupili u novouređenom Društvenom domu. Milica Petek, pročelnica Mješovitog pjevačkog zbora Gradske udruge umirovljenika grada Vrbovca kazala je kako je zbor osnovan prije 21 godinu. -Otpjevali smo pjesme „Padaj s neba“, „Visom leteć“ i „Dođi, dođi, Gospode“. Predstavili smo se u veoma dobrom izdanju i publika nas je toplo primila. Osvjetlali smo obraz Gradskoj udruzi umirovljenika, a time i našem gradu Vrbovcu- poručila je.
Dragan Vicković/prigorski.hr





