U dva preostala susreta Paket24 Premijer lige – Lige B, Osijek i KTC odigrali su neodlučeno 30:30, a PPD Zagreb je bez većih poteškoća slavio protiv Moslavine u Kutini i nastavio svoj pobjednički niz.
Kao što se moglo i očekivati, susret Osijeka i KTC-a bio je pun uzbuđenja i napetosti. Domaćin je vodio veći dio prvog poluvremena. Uglavnom je to bilo s pogotkom ili dva razlike. Ali, nakon jedne mini serije od tri pogotka zaredom, sredinom poluvremena prednost seli na stranu gostiju. I oni je uspijevaju sačuvati do kraja prvog dijela, koje završava rezultatom 13:15.
Domaćin sjajno počinje drugo poluvrijeme. Vrlo brzo su stigli zaostatak, a nakon sedam minuta igre u nastavku i poveli 19:17. Križevčani se dakako nisu predali. Dapače, stalno su pritiskali, bili na korak ili dva zaostatka. Osijek je u 53. minuti imao plus tri 28:25, i činilo se da sigurno grabi ka pobjedi. Ali, onda je stiglo sjajno razdoblje u igri gostiju koji su postigli četiri pogotka zaredom i dvije minute prije kraja poveli 28:30. Ali, nisu izdržali.
Domaćin će zabiti dva, a ne primiti više ni jedan pogodak pa je svatko na kraju osvojio po bod. Sa sedam pogodaka David Čičak bio je najistaknutiji u domaćim redovima. Kod gostiju 11 obrana Marina Šutala. Po šest pogodaka dali su Matija Peraica i Marko Jurakić.
PAKET24 PREMIJER LIGA – LIGA B: 13. KOLO
OSIJEK – KTC 30:30





