Komunalni radnici popravljaju puknuće cijevi u bjelovarskoj Hebrangovoj ulici gdje je u četvrtak navečer došlo do poplave uslijed puknuća vodovoda.
No, osim što je prouzročila poplavu, otvorila se i velika rupa u asfaltu. Djelatnici komunalnih službi prionuli su saniranju rupe i štete.
Ranije danas reagirao je bjelovarski gradonačelnik Dario Hrebak (HSLS) ljut na HDZ-ovo ministarstvo koje je prozvao zbog sporosti.
– Ponekad ne možete protiv vlastite države, ali ovo je sada već stvarno bezobrazno – rekao je.
Dodao je da čekaju dozvolu koja se trebala riješiti u četiri ili pet mjeseci i da se radi o Ministarstvu gospodarstva.






