Nesvakidašnja prometna nesreća dogodila se u subotu ujutro, oko 8 sati u mjestu Kaptol na Trgu Vilima Korajca.

Naime, 23-godišnjak je parkirao vatrogasno vozilo marke „MAN“, požeških registarskih oznaka te napustio vozilo koje je ostavio upaljeno, a da nije poduzeo sve mjere kojima se sprječava da vozilo samo krene.

Tom prilikom se zbog nagiba ceste vozilo krenulo kretati navedenim trgom te oštetilo cvjetnjake i reklamnu tendu ugostiteljskog objekta u vlasništvu 49-godišnjaka nakon čega je prošlo kroz križanje s Veličkom ulicom te udarilo u betonski cvjetnjak u vlasništvu Općine Kaptol, a zatim u terasu i reklamnu tendu ugostiteljskog objekta u vlasništvu 49-godišnjaka gdje se i zaustavilo.

Zbog svega, 23-godišnjem vozaču je na mjestu događaja naplaćena novčana kazna zbog počinjenog prekršaja.