Natjecanje u lovu ribe udicom na plovak održano je danas u sklopu manifestacije “Ljeto u Farkaševcu”.
Na farkaševačkom ribnjaku sreli smo vješte ribolovce. Natjecatelji nisu skrivali zadovoljstvo, jer je riba je dobro grizla. Mogli smo primijetiti kako je bilo više manjih ulova, ali i ponekih većih.
I dok su se ribolovci natjecali u lovu na ribe, istodobno je održavano natjecanje u kuhanju fiša, a s početkom u 14.00 sati započela je podjela općinskog fiša.
Donosimo vam djelić natjecateljske atmosfere s ribnjaka u Farkaševcu.










































