Kemenovićeva družina uspješno je odradila derbi u Novigradu Podravskom svladavši tamošnju Dravu s 1:0 pogotkom Mladena i time zauzeli treće mjesto na tablici 1. ŽNL.
Danas na Gradski stadion dolazi drugoplasirana momčad Mladosti iz Kloštra Podravskog, koja ima tri boda prednosti pred Križevcima. U slučaju pobjede Križevci zbog bolje gol razlike bi preuzeli drugo mjesto tablice i time bi opravdali sva očekivanja u ovom dijelu polusezone.
U proljetnom dijelu Mladost nije najsretnije startala te je nanizala nekoliko slabijih rezultat, što Križevčani, glavni konkurenti za njihovu poziciju, nisu propustili kazniti. Naime, Križevci u natavku sezone ne znaju za poraz, a i nanizali su nekoliko impresivnih rezultata – 6.0 protiv Fugaplasta i 7:1 protiv Tomislava.
Svakako na Gradskom stadionu danas nas očekuje prava derbi utakmica u kojoj su domaćini uvjereni da je kvaliteta na njihovoj strani. Utakmicu će suditi Mario Brunec s pomoćnicima Kristijanom Sminderovcem i Nikolom Novakom, dok je delegat utakmice Damir Benotić.
Početak utakmice je zakazan za 16.00 sati, a za donaciju od 20 kuna posjetitelje očekuje piće dobrodošlice.
prigorski.hr





