Vjekoslav Vučeta više nije trener Koprivnice, objavili su iz tog kluba na svojoj facebook stranici. Vučetinoj smjeni prethodio je poraz u Murskom Središću od tamošnjeg Rudara, čime je Koprivnica došla u neugodnu poziciju u borbi za ostanak. Naime, koprivnički trećeligaš upisao je tek 3 boda u pet proljetnih kola, što nikako nije moglo zadovoljiti upravu Koprivnice.

Koprivnica je remizirala s Varteksom, Podravinom i Viroviticom, dok je poraze upisala u Ždralovima od Mladosti te, u već spomenutom susretu u Murskom Središću. Da se radi o neizvjesnoj situaciji govori i pogled na prvenstvenu ljestvicu, gdje Koprivnicu od posljednjeg mjesta dijeli tek 2 boda.

Klupu Koprivnice preuzet će Marijo Dodik legenda Slavena Belupa, najbolji strijelac u prvoligaškoj povijesti koprivničkoga kluba.

Vatreno krštenje Dodika čeka navrlo teškom gostovanju u subotu u Bjelovaru.

tablica 3 hnl sjever