GORNJA RIJEKA – DRAVA PS 2:2 (0:0)

GORNJA RIJEKA – Igralište Gornje Rijeke. SUDAC: Marko Punčec. POMOĆNICI: Vladimir Bukvić i Julijo Fabija (svi iz Koprivnice). STRIJELCI: 0:1 Belvanović (58, 11m), 0:2 Belvanović (60). 1:2 Babok (76), 2:2 Đurinić (90).

GORNJA RIJEKA: Petrinjak, Hulec, Berend, Zidarić D., Orak, Duljak, Berend, Nemčić, Đurinić, Zidarić L., Nemčić D. (od 64. Babok). TRENER: Božidar Đurinić.

DRAVA: Mikloš, Kožarić, Dergez, Đipalo, Slavić, Kajić, Tenjeri (od 82. Čoklo), Posavec, Topić, Belvanović, Matočec. TRENER: Siniša Kolar.

Momčad Gornje Rijeke remijem je zaključila jesenski dio sezone i to na domaćem travnjaku u susretu s jesenskim prvakom Dravom iz Podravskih Sesveta. Gornjoriječani svakako mogu biti zadovoljni ovim rezultatom budući da su se vraćali iz rezultatskog minusa. Gosti su poveli iz kaznenog udarca u 58. minuti susreta, a siguran je bio Belvanović, koji je povisio prednost Sesvečana samo dvije minute kasnije.

Odluka trenera Đurinića da u igru uvede Baboka se pokazalo kao dobro rješenje budući da je isti smanji prednost gostiju pogotkom u 76. minuti susreta, a bod Gornjoj Rijeci osigurao je, pak igrač Đurinić koji je zabio u 90. minuti i postavio konačnih 2:2.

Momčad Hrvatskog bojovnika doživjela je novi poraz i to na gostovanju kod Podravca u Torčecu. Rezultat je bio 3:0. Čvrstec je bio uspješan na gostovanju u Starigradu, gdje su istoimenu momčad deklasirali rezultatom 1:3. Strijelci su bili Marin Jakšinić, Martin Labaš (autogol) i Nikola Orejaš za Čvrstec, dok se je za Starigrad poentirao Danijel Pavešić.

OSTALI REZULTATI: GOŠK – Fugaplast 4:1, Reka – Močile 1:7. Rudar – Omladinac i Prugovac – Mladost Bregi odgođeno.

gornja rijeka drava ps 02 gornja rijeka drava ps 03 gornja rijeka drava ps 04 gornja rijeka drava ps 05 gornja rijeka drava ps 06 gornja rijeka drava ps 07 gornja rijeka drava ps 08 gornja rijeka drava ps 09 gornja rijeka drava ps 10 gornja rijeka drava ps 11 gornja rijeka drava ps 12