U Gradskoj sportskoj dvorani u Dugom Selu održana je 28. redovna sjednica Gradskog vijeća. Vijećnik Pave Vukelić (Bandić Milan 365 – Stranka rada i solidarnosti) postavio je jedno pitanje gradonačelniku.

.Na prošloj sjednici bilo je izvršenje proračuna za 2019. godinu. Niste dostavili materijale s odlukom o preraspodjeli. Gradsko vijeće donijelo je zaključak i hitno vas pozivamo da pripremite rebalans proračuna i vi to izbjegavate. Kad ćete Gradskom vijeću dostaviti prvi rebalans proračuna, jer u istom želimo osigurati besplatne udžbenike za srednjoškolce – kazao je vijećnik.

Gradonačelnik Nenad Panian kazao je kako rebalans određuju službe i on po potrebi. -Kad će rebalans biti bit ćete obaviješteni. On je u mojoj domeni i smatram da još ne treba biti – kratko je rekao Panian, a na prijedlog o besplatnim udžbenicima nije imao riječi.