Vjerujem da će građani povjerenjem nagraditi rad HNS-a u Vladi Republike Hrvatske!
Kandidati liste HNS-a za II. izbornu jedinicu proveli su nedjeljno prijepodne u razgovoru i druženju s građanima Vrbovca. Nositelj liste Goran Pakasin, razgovarao je s Vrbovčanima te su razmjenjivali ideje o uređenju društva i države. U razgovoru su sudjelovali i kandidati Ivica Strnšćak, Mladen Popović, Sandi Govorčin, Ivana Marinović te Zlatko Hržić.
Goran Pakasin poručuje:
-Idemo po jedan mandat.Vjerujem da će građani povjerenjem nagraditi naš rad u Vladi Republike Hrvatske. Vjerujemo da će građani prepoznati, a potom i povjerenjem na izborima nagraditi naš rad u Vladi Republike Hrvatske. Zahvaljujući HNS-u očuvana je stabilnost Vlade i države, a Vlada se, umjesto na nove izbore, mogla fokusirati na reforme i projekte koji živote naših sugrađana čine boljim.
Podsjetio je kako je nakon 20 godina HNS-ova ministrica Blaženka Divjak u učionice uvela reformu obrazovanja, osigurani su besplatni udžbenici za sve učenike osnovnih škola. U graditeljstvu, drugom HNS-ovu resoru, više od 20 tisuća obitelji osiguralo je vlastiti dom uz subvencionirane stambene kredite i POS energetskom obnovom obuhvaćeno je više od 1400 bolnica, škola, dječjih vrtića, dvorana, učeničkih domova .
„HNS nudi stvarna rješenja za stvarne probleme građana i za nas u HNS-u, više nego ikada prije, ljudi trebaju biti na prvom mjestu – to je naša platforma za predstojeće parlamentarne izbore i s tim tražimo povjerenje građana za još jedan mandat!“ – poručio je iz Vrbovca HNS-ov Goran Pakasin.
Dragan Vicković/prigorski.hr




