Nakon održanog školskog natjecanja iz engleskog jezika 23. siječnja u Srednjoj školi „Ivan Seljanec“ Križevci u kategoriji 2B, učenici Viktor Horvat, Karlo Bartol Vidović, Andrija Brlek iz 2. d razreda te Sara Mlinarić iz 2. a razreda pozvani su na županijsko natjecanje iz engleskog jezika.
U kategoriji 4B, učenik 4. a razreda Leon Vrhovec ostvario je najbolji rezultat u županiji! Njihove mentorice su Diana Ivančan i Aleksandra Aleksa.
Županijsko natjecanje će se održati 3. ožujka 2020. godine u Koprivnici.
Učenici Srednje škole „Ivan Seljanec“ Križevci sudjelovali su i na međunarodnom online natjecanju “Best in English” 29. studenog 2019. godine i prema rezultatima vidljivo je kako se učenici Seljanca prvi u županiji i 15. u Hrvatskoj!
Natjecanju su mogli pristupiti svi zainteresirani učenici, ljubitelji engleskog jezika, u dobi od 15-18 godina te se natjecanje odvijalo u potpunosti u digitalnom okruženju gdje su učenici mogli odmjeriti svoje znanje sa svojim vršnjacima u Europi, izvijestila je ravnateljica Gordana Juran-Ratković.





