TOMISLAV RADNIK – GRANIČAR L 0:4 (0:1)

SVETI IVAN ŽABNO – Igralište Ivan Bastalec. SUDAC: Marko Dergez (Đurđevac). POMOĆNICI: Ivan Iveljić (Kamešnica) i Zoran Vrabelj (Koprivnički Ivanec). DELEGAT: Velimir Kraljić (Carevdar). STRIJELCI: 0:1 Baričić (25), 0:2 Baričić (54, 11m), 0:3 Orehovec (56), 0:4 Bečeić (66).

TOMISLAV RADNIK: Kump, Dubravec, Mesar, Sičaja, Sokač, Mesar D., Kusobrak, Vrtar, Šimunović (od 90. Tkalčec), Valec, Selak (od 38. Škledar). TRENER: Željko Kundrak.

GRANIČAR: Pepelko, Mešnjak, Andrić, Međurečan, Paveli (od 72. Polanlčec), Baričić, Orehovec (od 65. Bečeić), Ledinski, Hlebar B. (od 60. Hlebar I.), Mikšić (od 68. Matotek), Ganžulić. TRENER: Dražen Golenja.

Derbi kola igran između Tomislav Radnika i legradskog Graničara, pripao je gostima, koji su visokim rezultatom od 4:0 svladali domaćine na terenu u Svetom Ivanu Žabnu. Osjećao se oveći nedostatak igračkog kadra kod domaćin, ali to nikako ne umanjuje pobjedu gostiju, koji su, ruku na srce, bili cijeli susret konkretnija momčad.

Do prednosti Legrađani dolaze u 25. minuti susreta preko Baričića, a isti je strijelac u 54. minuti iz kaznenog udarca. Prednost je dalje povećao Orehovec u 56. minuti. Dodatno otežavajuća okolnost bilo je i isključenje Kusobraka kod Žabljanca, zbog prekršaja u izglednoj poziciji, a to koristi Bečeić, koji postavlja konačan rezultat od 0:4. Ovom pobjedom Graničar je sezonu zaključio na trećem, a Tomislav Radnik na četvrtom mjestu prvenstvene tablice.

OSTALI REZULTATI: Kalinovac – Viktorija 3:1, Miklinovec – Mladost S 1:0, Panonija – Prekodravac 2:1, Lipa – Bratstvo 1:3, Osvit – Mladost M 3:2, Drava NP – Borac 0:7.