Rudar iz Botinovca u posljednjem jesenskom kolu na domaćem terenu svladao je Ratar iz Miholca rezultatom 3:1. Mirno je bilo do 39. minute kada se Sremec našao na pravom mjestu u pravo vrijeme te doveo domaći sastav u vodstvo.

Samo dvije minute kasnije Brunec povećava vodstvo na 2:0 i s tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku nastavlja se dobra igra Rudara, već u 48. minuti Besten povisuje na 3:0. Zajec u 67. minuti postiže počasni pogodak za goste za konačnih 3:1.

RUDAR B: Filipić, Galešić (od 86. Medved), Rogoz (od 88. Tubanović), Biškup, Medenjak, Strnad (od 68. 17), Sremec, Mikulinjak (od 83. Mesar), Brunec (od 74. Sokač), Besten, Tubanović.

RATAR: Šatvar, Srbljinović, Levak, Srbljinović, Pejazić, Ruganec, Škreber, Srbljinović, Banek, Zajec, Furmeg.

BOTINOVEC- SUDAC: Dejan Juriša.

STRIJELCI: 1:0 Sremec (39), 2:0 Brunec (41), 3:0 Besten (48), 3:1 Zajec (67).