GORNJA RIJEKA-PODRAVEC 1:3 (1:1)

Gledatelja: 60. Sudac: Ivan Koprić (Križevci). Pomoćni: Darko Renjak (Bočkovec) i Ivan Koštić (Koprivnica). Delegat: Krešo Škvorc (Koprivnica)

STRIJELCI: 0:1 I. Kovač (16) 1:1 Nakani (24) 1:2 Manojlović (72) 1:3 Petrić (82)

GORNJA RIJEKA: Petrinjak, Berend (Munta), Koščak, Duljak, Šikač, Nakani, L. Zidarić, Šturbek (Hasanec), M.D. Babok, Kranjec (Nemčić), J. Zidarić
PREDSTAVNIK KLUBA: Ivica Keleković

PODRAVEC: Mujić, D. Kovač, Premec, I. Kovač, Kraljić (Kuzmić), Manojlović, Kučina (Lončarek), Kesteli, Balent, Šimunić, Petrić
TRENER: Mario Fonjak
PREDSTAVNIK KLUBA: Slavko Markušić
ŽUTI KARTONI: Kranjec, Munta/Lončarek

Momčad iz Torčeca opravdala je ulogu favorita i položaj na županijskoj drugoligaškoj ljestvici osvojivši danas tri boda u Gornjoj Rijeci, a olakotna okolnost za njih bio je i “desetkovani” sastav domaćina zbog kazni u prethodnom kolu, a na klupi zbog istog razloga nije bio niti trener Đurinić.

Rezultatska ravnoteža u prvom poluvremenu i do dvadesetak minuta do svršetka, a onda su za goste zabili Manojlović i Petrić.