Vrbovečke odbojkašice pobijedile su Križevčanke nakon 82 minute igre 3:1 u četvrtak navečer u popularnoj križevačkoj “kutiji šibica”, dvorani gimnazije Ivana Zakmardija Dijankovečkoga u šestom kolu područne 3. lige.

Domaće odbojkašice bolje su otvorile susret i dobile prvi set 26:24. U drugom je prevaga otišla na stranu gošći 22:25. Vrbovčanke su zatim u trećem setu bile uspješnije 19:25, a u završnom su dominirale 13:25. Vrlo zanimljiva utakmica djevojaka s puno rezultatskih promjena, a igračice Vrbovca su ostvarile pobjedu zahvaljujući boljoj pokretljivosti u igri i preciznijim udarcima.

Za ženski odbojkaški klub Križevci su igrale: Emma Skalički, Antonia Tea Beroš, Leona Ostojić, Leona Čapek, Ena Ehrenberger, Lucija Peremin, Veronika Vukoić, Veronika Konfic, Emanuela Sokač, Mia Bašić, Lana Jurković i Sara Androić. Trenerica je Darinka Šimunčić.

Pogledajte video prvog seta u kojem su Križevčanke bile uspješnije 26:24.